سبک زندگی, هنر، سینما و تلویزیون

کرونا و کودکان: راه حل وزارت ارتباطات برای مقابله با کرونا

بخش انیمیشن و کودک چهار VOD

کرونا و کودکان: راه حل وزارت ارتباطات برای مقابله با کرونا

طبق اعلام محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، از فردا تا آخر هفته بخش مخصوص کودکان (و در برخی از آن‌ها تمام بخش‌ها) سرویس‌های نماوآ، فیلیمو، آیو و تیوا برای سرگرم‌ نگه داشتن کاربران و ماندن آن‌ها در خانه جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا رایگان خواهد بود.

آذری جهرمی عصر امروز در توییتر و اینستاگرام خود در رابطه با رخ دادن این اتفاق این‌گونه گفت:

با مدیران تلوزیون‌های اینترنتی فیلیمو، آیو، نماوا و تیوا صحبت کردم. از فردا تا آخر هفته، بخش مخصوص کودکان آن‌ها و در برخی، تمام فیلم‌ها وسریال‌ها رایگان خواهدبود. خواهش می‌کنم در منزل بمونید و بیرون نروید. مواظب کودکان و خودتون دربرابر کرونا⁩ باشید.

این خبر در حالی اعلام شد که سینماهای کشور برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا تا انتهای هفته تعطیل خواهند بود. به هر حال بهتر است با استفاده از این سرویس‌ها، دانلود فیلم، بازی و صد البته مطالعه کتاب خود را شرایط فعلی در خانه سرگرم نگه داشته و با رعایت نکات پزشکی، تا جای ممکن از منزل خود خارج نشوید.
در ضمن وزیر ارتباطات و معاون او پیش از این قول داده بودند که وضعیت سرورهای بازی‌های آنلاین را بهبود ببخشند، انتظار می‌رود که این اتفاق تا امروز رخ داده باشد و بنابراین می‌توانید با مشکلات کمتری نسبت به گذشته، دست به تجربه بازی‌های آنلاین بزنید.
فروشگاه اینترنتی ویلو برای همراهی با هموطنان گرامی تخفیفات گسترده ای بر روی محصولات مرتبط با اندروید باکس خود در نظر گرفته است تا با یکدیگر و فراهم آوردن تفریحات خانگی موجب کاهش ابتلا به بیماری کرونا شوبم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *