لوازم خودرو

    

حالت نمایش:
سنسور پارک خودرو
نمایش سریع

  سنسور پارک خودرو

  130,000تومان

  سنسور پارک خودرو هشدار دهنده موانع پشت خودرو می باشد. این سنسور قابل نصب در عقب خودرو شما است. بسیار دقیق و حساس که حتی با وجود بارش شدید باران اطلاعات درستی از پشت یا اطراف خودرو به شما ارائه میکند. هشدار موانع بوسیله بوق هشدار دهنده و همینطور یک مانیتور ال ای دی مطابق شکل که علاوه بر نمایش فاصله به متر، جهت مانع را نیز مشخص میکند(چپ، راس..

  پخش کننده خودرو مدل JSD-520 BT
  نمایش سریع

  پخش کننده خودرو مدل JSD-520 BT

  240,000تومان

  پخش‌کننده‌ی خودروی «JSD-520 BT» دارای امکانات و ویژگی‌های یک محصول استاندارد است. این پخش‌کننده به یک عدد پورت USB مجهز است که از طریق آن می‌توانید فلش‌مموری خود را به دستگاه متصل کرده و از فایل‌های دلخواهتان در خودرو استفاده کنید. همچنین میتوانید با استفاده از قابلیت بلوتوث، گوشی موبایل خود را به دستگاه متصل کرده و با فشردن دکمه های تعبیه شد..

  گیرنده دیجیتال خودرو مکسیدر مدل MX-22
  2 تا 3 روز دیگر
  نمایش سریع

  گیرنده دیجیتال خودرو مکسیدر مدل MX-22

  900,000تومان

  یکی از دستگاه های بسیار مفید در خودرو گیرنده دیجیتال می باشد و می توان شبکه های تلویزیون را با کیفیت HD مشاهده کرد. گیرنده دیجیتال خودرو مدل MX-ct22 یک نمونه از این وسیله جذاب و مفید از تولیدات کمپانی مکسیدر می باشد. فرقی هم نمی کند که در ترافیک مسیر ورزشگاه باشید یا پشت چراغ قرمز؛ وقتی مسابقه‌ی فوتبال تیم محبوب‌تان شروع میشود، گیرنده دیجیتال داخل ..

  گیرنده دیجیتال خودرو مکسیدر مدل MX-CT22
  2 تا 3 روز دیگر
  نمایش سریع

  گیرنده دیجیتال خودرو مکسیدر مدل MX-CT22

  708,000تومان

  فرقی نمی‌کند که در ترافیک مسیر ورزشگاه باشید یا پشت چراغ قرمز؛ وقتی مسابقه‌ی فوتبال تیم محبوب‌تان شروع می‌شود، داشتن یک گیرنده دیجیتال داخل خودرو بسیار لذت‌بخش خواهد بود. گیرنده دیجیتال مکسیدر مدل MX-CT22 برای انواع ماشین‌ها قابل استفاده است. این دستگاه قابلیت نصب فلش مموری برای ضبط برنامه‌های موردعلاقه‌تان را دارد. همچنین منوی فارسی دستگاه ک..

  نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)