اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

بله. فروشگاه اینترنتی ویلو تمامی اطلاعات لازم برای هر محصول را در بخش توضیحات آن محصول ارائه کرده است اما اگر همچنان در مورد خرید محصولی دچار سردگمی یا ابهام هستید حتما با ما تماس بگیرید. تیم تخصصی مشاورین فروشگاه ویلو به صورت آنلاین و تلفنی در خدمت شما هستند تا تمامی اطلاعات لازم را برای یک خرید ایده آل در اختیار داشته باشید.

هم اکنون امکان ارسال فوری محصولات برای مشتریان ساکن تهران فراهم است. این مشتریان میتوانند در ضمن خرید با انتخاب گزینه ارسال فوری محصول خود را در کمتر از دو ساعت در تهران توسط پیک موتوری تحویل بگیرند. فروشگاه ویلو با راسال محصولات توسط پست سفارشی و تیپاکس امکان دریافت محصولات در کمترین زمان ممکن را برای مشتریان محترم خارج از تهران نیز فراهم کرده است.

مشتریانی که تمایل به خرید حضوری و تست محصولات برای مقایسه را دارند، می توانند با هماهنگی با کارشناسان ما به دفتر مراجعات حضوری فروشگاه ویلو ،که آدرس آن در انتهای سایت درج شده است، مراجعه کنند تا کارشناسان ویلو آنها را در انجام یک خرید ایده آل همراهی کنند. توجه داشته باشید تنها هدف ما ارائه یک خرید مناسب برای شماست پس هر گونه همکاری با شما موجب افتخار ماست.

بله
مشتریانی که تمایل دارند تا خرید خود را به صورت تلفنی انجام بدهند می توانند با کارشناسان ما تماس گرفته تا خرید خود را به صورت ۱۰۰ درصد تلفنی انجام بدهند.

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید